Kolejna edycja Aktywnego lata! 10.05.2017

Seniorki i seniorów wraz z osobami bliskimi zapraszamy na bezpłatne zajęcia w ramach projektu pt. „Aktywne lato seniorów i wnucząt, edycja 2017″, będącego realizacją zadania publicznego polegającego na prowadzeniu edukacji zdrowotnej mieszkańców Łodzi i działań poprawiających sprawność fizyczną osób starszych, dofinansowanych z  budżetu Łodzi.

Będą to zajęcia aktywności fizycznej z elementami kuglarstwa, relaksacjami oraz grami rekreacyjnymi.

 

Zajęcia w ramach 4 grup, odbywać się będą od czerwca w poniższych lokalizacjach i terminach:

-Park im. Józefa Piłsudskiego (na Zdrowiu), spotykamy się przy kamieniu pamiątkowym poświęcony żołnierzom poległym podczas II wojny światowej, przy zbiegu Alei Unii Lubelskiej i ul. Konstantynowskiej – w poniedziałki od godz.10 i czwartki od godz.11 (do końca września)

-Poleski Ośrodek Sztuki przy ul. Krzemienieckiej- teren zielony wokół ośrodka – we wtorki od godz. 11 (tylko przez okres lipca)

– Park im. Gen. Andersa przyległy do Bałuckiego Ośrodka Kultury ‚Lutnia’ (górka w ogrodzie jordanowskim) / patio BOK ‚Lutnia’ – wybrane wtorki i czwartki od godz. 9 (do końca września)

– Dom Międzypokoleniowy Bednarska (teren zielony wokół) – wybrane poniedziałki i piątki (na bieżąco ustalane z DM Bednarska) od godz. 12.

Więcej informacji można otrzymać pod numerem telefonu – 513-931-905 lub 608-833-981.aktywne lato seniorów i wnucząt