Kreatywni na START!

Rozpoczynamy rekrutację na Interdyscyplinarny Kurs Ogólnorozwojowy, który realizować będziemy na terenie województwa łódzkiego, w wybranych szkołach lub ośrodkach kultury.

Zajęcia ruszą już w te wakacje i będą podzielone na 2 części: Wakacyjną podróż w krainę zwierząt, cyrku, iluzji, teatru i sztuki, odbywającą się głównie w wakacje oraz właściwy Interdyscyplinarny kurs ogólnorozwojowy odbywający się w ciągu roku szkolnego. Spotkania odbywać się będą raz w tygodniu.

Kurs adresujemy do dzieci w wieku 6-14 lat, a pośrednio do rodziców i opiekunów, którzy będą mogli uzyskać poradę/konsultację. Nasze zajęcia to czas spędzony przez dziecko mile w gronie rówieśników, nowe przyjaźnie i inspiracje, a przede wszystkim bardzo praktyczne umiejętności oraz konkretna wiedza. Rodzic ponosi symboliczną, jednorazową odpłatność w wysokości 19 zł za uczestnictwo dziecka w całym kursie. Dodatkowo zapewniamy ATRAKCYJNE MATERIAŁY DYDAKTYCZNE!!! Rodziców, opiekunów dzieci oraz zainteresowane placówki zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji: e-mail kontakt@silaczka.org.pl, tel. 513-931-905. Zajęcia rozpoczną się pod koniec czerwca i realizowane będą do końca roku 2018.

Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu przez Zarząd Województwa Łódzkiego oraz Miasto Łódź.

logoKREATYWNI NA START

logo_uproszczone_promuje_lodzkie logo umł