Szkoła FIT wesoła oraz przedszkole FIT wesołe proponuje 16.05.2017

Szkoły podstawowe i przedszkola z terenu Łodzi zapraszamy do udziału w projekcie dotowanym przez UMŁ pt. „Nasza szkoła FIT wesoła” /”Nasze przedszkole FIT wesołe” czyli jak być zdrowym dzieckiem –program edukacji zdrowotnej dla dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli.

Cykl warsztatów i organizacja kampani promujących projekt zorganizowanych przez uczniów oraz happeningu stanowią program edukacji zdrowotnej, który może być zaimplementowany przez nauczycieli i wdrażany  z uczniami. Głównym celem programu jest poprawa potencjału zdrowotnego dzieci, poprzez edukację zdrowotną i promocję zdrowego stylu życia w środowisku szkolnym. Na terenie placówek zrealizowane zostaną następujące zajęcia skierowanie do uczniów: warsztaty nt. zdrowego stylu życia ze szczególnym uwzględnieniem zdrowego odżywiania, warsztaty aktywności ruchowej ze szczególnym uwzględnieniem kuglarstwa, warsztaty ogólnorozwojowe z zakresu aktywności ruchowej ze szczególnym uwzględnieniem kontaktu z przyrodą. Liczy się kolejność zgłoszeń, dlatego też osoby zainteresowane zachęcamy do jak najszybszego kontaktu- tel. 608-833-981, kontakt@silaczka.org.pl.

logo brokul 3