Filmy VR 360 o łódzkich miastach już dostępne do obejrzenia w Internecie

Kończy się stary rok, zacznie nowy – jedyne czego w życiu możemy być pewni to zmiana. Zapraszamy do obejrzenia materiału: Od wschodu do zachodu słońca-łódzkie miasta 360. Dostępne na: www.youtube.com/@LODZKIEMiastaVR360 Należy ustawić najlepszą jakość odtwarzania, żeby w pełni cieszyć się odbiorem filmów. Zadanie dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego i Miasta Łodzi. 

[Czytaj więcej]
Premiera filmów „Od wschodu do zachodu słońca – łódzkie miasta 360”

Pod koniec roku świętowaliśmy małą premierę. Filmy nagrane w ramach projektu „Od wschodu do zachodu słońca – łódzkie miasta 360” po raz pierwszy można było zobaczyć w goglach VR. Uczestnicy zajęć – seniorzy i młodzież teleportowali się do Łodzi, Łowicza, Łęczycy i Uniejowa. Dzięki wirtualnej rzeczywistości mogli również popływać z rekinami, skoczyć ze spadochronem 

[Czytaj więcej]
Samodzielni wystartowali!

Realizacja projektu „SAMOdzielni na DZIELNI”, skierowanego do dzieci i młodzieży z terenu Łodzi, rozpoczęta! Zaplanowaliśmy ciekawe warsztaty dotyczące emocji, umysłu i relaksu oraz aktywności w kontakcie z naturą i zwierzętami. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć również rzeczywistości wirtualnej. Zakwalifikowane placówki to Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 67 w Łodzi oraz Szpital im. Babińskiego. 

[Czytaj więcej]