Filmy VR 360 o łódzkich miastach już dostępne do obejrzenia w Internecie

Kończy się stary rok, zacznie nowy – jedyne czego w życiu możemy być pewni to zmiana. Zapraszamy do obejrzenia materiału: Od wschodu do zachodu słońca-łódzkie miasta 360. Dostępne na: www.youtube.com/@LODZKIEMiastaVR360 Należy ustawić najlepszą jakość odtwarzania, żeby w pełni cieszyć się odbiorem filmów. Zadanie dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego i Miasta Łodzi. 

[Czytaj więcej]
Premiera filmów „Od wschodu do zachodu słońca – łódzkie miasta 360”

Pod koniec roku świętowaliśmy małą premierę. Filmy nagrane w ramach projektu „Od wschodu do zachodu słońca – łódzkie miasta 360” po raz pierwszy można było zobaczyć w goglach VR. Uczestnicy zajęć – seniorzy i młodzież teleportowali się do Łodzi, Łowicza, Łęczycy i Uniejowa. Dzięki wirtualnej rzeczywistości mogli również popływać z rekinami, skoczyć ze spadochronem 

[Czytaj więcej]
Samodzielni wystartowali!

Realizacja projektu „SAMOdzielni na DZIELNI”, skierowanego do dzieci i młodzieży z terenu Łodzi, rozpoczęta! Zaplanowaliśmy ciekawe warsztaty dotyczące emocji, umysłu i relaksu oraz aktywności w kontakcie z naturą i zwierzętami. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć również rzeczywistości wirtualnej. Zakwalifikowane placówki to Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 67 w Łodzi oraz Szpital im. Babińskiego. 

[Czytaj więcej]
SamoDZIELNI na dzielni – zaproszenie do projektu dofinansowanego przez Miasto Łódź

Rozpoczynamy rekrutację do projektu dotowanego przez UMŁ. Powstanie 10 grup warsztatowych. Łącznie w programie weźmie udział koło 100 uczestników bezpośrednich – dzieci/młodzieży: 1. Podopiecznych Centrum Administracyjnego Pieczy Zastępczej (CAPZ) w Łodzi 2. Pacjentów przebywających na psychiatrycznych szpitalnych oddziałach całodobowych i dziennych, dziecięcych i młodzieżowych w Łodzi 3. Podopiecznych placówek oświatowych i wychowawczych np. MOS-y, 

[Czytaj więcej]
Pierwsze kadry „Od wschodu do zachodu słońca” już za nami

Pierwsze ujęcia do filmów VR 360 o łódzkich miastach pt. „Od wschodu do zachodu słońca” już za nami. Aktualnie skupiamy się na wykorzystaniu letniej aury, by pokazać urok Łodzi, Łowicza, Łęczycy oraz Uniejowa. To wszystko dzięki dofinansowaniu otrzymanemu z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego oraz Miasta Łodzi. 

[Czytaj więcej]