Aktywni z SIŁACZKĄ II edycja

W tym roku zabrakło nam niestety 1 punktu, aby otrzymać dofinansowanie w programie „Aktywni+”. Na szczęście w drugim rozdaniu otrzymaliśmy częściowe wsparcie. We wrześniu oficjalnie ruszamy z projektem  Aktywni z SIŁACZKĄ II edycja. Więcej informacji: kontakt@silaczka.org.pl, tel. 608-833-981. Zapraszamy seniorów, zarówno tych mniej, jak i bardziej aktywnych! Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu Ministra Rodziny 

[Czytaj więcej]
eMOCja jest w Tobie, edycja 2022

Przedsięwzięcie skierowane do osób z problemami natury psychicznej, które od kilku lat realizujemy na terenie województwa łódzkiego, również i w tym roku otrzymało dotację. Wszystkie osoby, zainteresowane udziałem swoim lub zapisaniem bliskiej osoby, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@silaczka.org.pl lub telefoniczny: 513-931-905. 

[Czytaj więcej]
Aktywni z SIŁACZKĄ

Wszystkich seniorów aktywnych bądź chcących być bardziej aktywnymi zapraszamy do włączenia się w cykl zajęć pt. Aktywni z SIŁACZKĄ. Szczególnie troszczymy się o seniorów z terenów wiejskich, dlatego nasze grupy będą działać w małych miejscowościach. W programie zajęcia dotyczące zdrowia, ekologii, nowych technologii, kultury i wiele, wiele innych. 

[Czytaj więcej]
eMOCja jest w Tobie, II edycja

Rozpoczął się kolejny rok Programu „Od zależności ku samodzielności” Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. Nasz projekt „eMOCja jest w Tobie-program wspierający samodzielność osób z zaburzeniami psychicznymi, II edycja” otrzymał dofinansowanie, dzięki któremu od marca możemy kontynuować nowatorskie aktywności na terenie regionu łódzkiego. 

[Czytaj więcej]